O mnie – Architektura wnętrz

O projektowaniu marzyłam praktycznie od dziecka i udało mi się spełnić moje sny. Ukończyłam studia na Akademii Sztuk Pięknych o profilu Architektura Wnętrz. Od tego czasu moje życie związało się z pasją, jaką jest dla mnie architektura i projektowanie wnętrz. Warszawa to główny obszar, na którym realizuję swoje usługi, ale również jestem w stanie zapewnić je zainteresowanym klientom z całego województwa mazowieckiego.

Architektura wnętrz

Indywidualne podejście do każdego projektu

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie i wdrażam w nim nie tylko gust moich klientów, ale także swoją wiedzę i doświadczenie, aby końcowe wnętrze było efektowne, funkcjonalne, komfortowe pod każdym względem. Stawiam na unikalny, nieszablonowy wygląd przestrzeni mieszkalnych i użytkowych, staram się, aby każda była inna, niepowtarzalna.

Architektura wnętrz z pomysłem

Stale poszerzam swoje kompetencje, jestem na bieżąco z wnętrzarskimi trendami, uczestniczę w targach, dzięki czemu zawsze mam głowę pełną świeżych pomysłów. W ten sposób projektowanie wnętrz (Warszawa i okolice) jest zarówno moim sukcesem, jak i wypełnieniem wszystkich oczekiwań moich klientów.

Zapraszam do skorzystania z moich usług!