Nasze biuro projektowe Alexa-Design zajmuje się usługami projektowania wnętrz już od lat. Pracujemy z użyciem nowoczesnego zaplecza sprzętowego, dzięki któremu możemy przygotować dla naszych klientów taki wystrój wnętrz, który będzie odzwierciedlał ich indywidualne wymagania. Jednym z kluczowych narzędzi jest w tym przypadku oprogramowanie do tworzenia wizualizacji 3D.

Wizualizacja trójwymiarowa ma formę obrazów oraz animacji, które pokazują, jak wnętrze będzie wyglądać już po zakończeniu prac wykończeniowych, rozmieszczeniu mebli i dekoracji. W ten sposób klient może łatwiej zobrazować sobie końcowy rezultat, a także w porę przekazać nam wskazania dotyczące poszczególnych zmian. Wizualizację przygotowujemy w ramach procesu koncepcyjnego wnętrza – po zebraniu od klienta dokładnych informacji dotyczących przestrzeni oraz wymagań, jak powinna ona wyglądać.

Jeżeli wobec tego zależy ci na tym, aby twój dom wyglądał naprawdę efektownie, a przy tym także nie pojawiały się niedomówienia w przypadku prowadzenia prac wykończeniowych, wtedy my możemy ci do zagwarantować – przekazana przez nas wizualizacja wystroju wnętrz pomoże ci w podjęciu kluczowych decyzji i pokaże ci, jak możesz już niedługo zamieszkać.